Žieminiai batai GEOX

gruodžio 26, 2017

Kuomet jau Gustas tvirtai pradėjo vaikščioti su įvairiais kedukais ir tapukais, pagalvojau jog ir lauke, pamiegojęs saldaus miegelio, tikrai norės tyrinėti naują aplinką, kurią galės pasiekti jau savo kojomis. Nebe įdėmiai ir mįslingai stebėti pro vežimo kampą, bet pats nueiti ten, kur smalsumas veda. Tad pradėjau ieškoti žieminės avalynės. Nors kol kas neatrodo jog žiema bus ilga ir spaus itin didelis šaltukas, tačiau vistiek norisi užtikrinti mažylio kojytėms komfortą, šilumą ir patogumą. O kol dar pats nemoka pasakyti, kokių batų nori, kokie jam patogūs ir mieliausi- ši misija teko man. Gerai, kad pakliuvome pas puikią konsultantę Batukas.lt  parduotuvėje. Ji padėjo išsirinkti tinkamą avalynės dydį. Iki šiol nelabai net įsivaizdavau, kaip reikėtų mažyliui pamatuoti ir patikrinti ar batukai nespaudžia. Na ir išsirinkome Geox firmos net ne bet kokius, o šviečiančius batukus. Kurį laiką jau vaikštinėjome su jais ir džiaugiamės geromis dienomis. Tad drąsiai galiu sakyti jog mažyliui tiko, nebuvo sunku išmokti vaikščioti su sunkesne avalyne ir nejautė diskomforto lakstydamas ir tyrinėdamas jau viską iš aukščiau, nebe keturiomis. 
Būtent mūsų batukus galite rasti ČIA

Paprastai noriu papasakoti, kas man, kaip mamai- labiausiai patiko šiuose batuose:

 • Batas atsilaisvina labai patogiai ir daug, tad nesunkiai įsimauna mažylio kojytė;
 • Užsisega "lipučkomis" tad nereikia ilgai kankinti vaiko, kol užrišinėsiu batus, o tuo pačiu ir lakstant, žinau jog neatsiriš ir nepagaus zuikio;
 • Batukai neperšlampami ir kol kas mums užtenka plonos kojinytės. Mažylio kojytė nesuprakaituoja;
 • Batai einant šviečia, tai kartais būna labai smagi pramoga ir žaidimas;
 • Batukai ganėtinai lengvi. Neatrodo, kad Gustui būtų sunku kelti koja ir "nešti" paskui save batus;
 • Dabar šiam modeliui taikoma -40% nuolaida! 
Na, o dabar, noriu pasidalinti ir pačių batukas.lt aprašymu apie šį batų modelį. Visos savybės atrodo labai svarbios, renkantis avalynę mažiesiems: plačiai atsiveria batas, itin lengvi, guminis padas ( neslysta), batai patvarūs, pagaminti iš tvirtos medžiagos, specialios ertmės pade, kurios leidžia kojytei kvėpuoti, lankstus padas, paminkštintas aulas, palaiko taisyklingą vaiko laikyseną bei atitinka visus geriausius avalynės standartus. 

Tad jeigu ieškote kokybiškos ir patogios avalynės savo mažiesiems, rekomenduoju apsilankyti ir išsirinkti tinkamiausius :)
You Might Also Like

21 komentarai (-ų)

 1. iobit-uninstaller-pro-crack is a tool that helps you to completely remove any unwanted software from your PC to free up disk space and speed up your PC. To make the performance better.
  freeprokeys

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wise Care 365 Pro Crack Such a nice and helpful piece of information. I’m so happy that you shared this helpful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing. Visit My site

  AtsakytiPanaikinti
 3. https://newcrackkey.com/camtasia-studio-2021-0-4-crack/
  Camtasia Studio 2021.0.4 Crack type of program is a best software that we used for different edit the video for different style and making a presentation by different style and record the sound.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Great post. I really like this post very much. This post gave me a lot of information on this topic. Keep it up and keep sharing this type of useful information with us. Also thanks for sharing it with us.
  avast premium security crack
  unity pro crack
  golden software grapher crack
  wondershare recoverit crack
  clean master pro crack
  Crack Like

  AtsakytiPanaikinti

Populiariausi įrašai

Sekite mus Facebook'e

Dienos nuotrauka